Новини    14 лютого 2018 11:31

Майже 1,5 млрд гривень витратить ДПЗКУ на закупівлю зернових врожаю 2018 року


Державна продовольчо-зернова корпорація України розпочала весняну програму закупівлі озимих та ярих зернових врожаю 2018 року. Про це повідомляє прес-служба ДПЗКУ. Згідно повідомленню, в рамках весняного форварду планується проавансувати вітчизняних сільгоспвиробників на суму майже півтора мільярди гривень.

За даними корпорації, програма закупівлі розповсюджується на такі культури як пшениця, ячмінь, кукурудза та овес. Збір необхідних документів для укладання договорів поставки зерна майбутнього врожаю здійснюється через відповідні регіональні відділення.

«Вже традиційно весняна форвардна кампанія  2018 року проводитиметься в два етапи. Протягом першого етапу сільгоспвиробникам потрібно подати до регіональних відділень ДПЗКУ заявки на участь у програмі, сформувати необхідний пакет документів та укласти договори поставки в центральному офісі корпорації. Після підписання договору на поточний рахунок сільгоспвиробника перераховується попередня оплата в розмірі 3 000 гривень за 1 тонну. Вартість коштів не буде перевищувати 11% річних», – йдеться у повідомленні.

Та додали, що другий етап форвардної програми передбачає поставку зерна сільгоспвиробниками в кількості та якості згідно умов договору на філії держкорпорації, а також остаточний розрахунок у вигляді другого траншу.

«Умови співробітництва, які пропонує ДПЗКУ фермерам є абсолютно прозорими, вигідними та зрозумілими. Розрахунки не містять жодних прихованих комісій, а всі платежі здійснюються своєчасно, без затримок. За підсумками минулих форвардів 2015, 2016 та 2017 років, в держкорпорації відсутня жодна заборгованість за форвардними контрактами, що свідчить про надійне та стабільне партнерство між Державною продовольчо-зерновою корпорацією та українськими сільгоспвиробниками», – заявили в ДПЗКУ.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...