Новини / Клімат     26 серпня 2021 15:07

Мадагаскар потерпає від найгіршої за 40 років посухи. Країні загрожує голод

Мадагаскару загрожує перший у світі голод, викликаний змінами клімату

На півдні Мадагаскару сотні тисяч людей страждають від однієї з найсильніших засух в регіоні за 40 років. В Організації Об’єднаних Націй переконані, що посуха викликана змінами клімату.

Про це заявив координатор програми ООН у Мадагаскарі Ісса Саноґо.

Через негоду в місті Амбоасарі-Атсімо близько 75% людей страждають від недоїдання, а 14 000 взагалі перебувають на межі голоду.

Читайте: Підпал на мільйон. У Черкаській області нідерландському фермеру спалили 1000 тонн соломи

Окрім посухи, на регіон також обрушуються піщані бурі, в результаті пісок засипає родючу землю і робить її непридатною для вирощування культур. В більшості південних районів Мадагаскару вже оголосили надзвичайну ситуацію через гуманітарну кризу.

Зазначається, що на початку літа місія Всесвітньої продовольчої програми ООН надала продовольчу допомогу населенню, проте не всі змогли потрапити під дію програми.

Більшість місцевих жителів була змушена покинути домівки, щоб знайти їжу. Ті ж, хто залишився, показували місії ООН, як вони місяцями їдять квітки кактусів, листя дикого квіту й сарану.  Із 25,6 мільйона мадагаскарців недоїдають понад 1,1 мільйона.

Раніше Landlord повідомляв, що українські аграрії зібрали 2,51 мільйона тонн озимої пшениці з 8,9% засіяних площ. Середня урожайність культури по Україні – 41,1 ц/га.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також