Новини    21 червня 2018 15:11

М’ясопереробна галузь очікує зниження закупівельних цін на живця свиней


Ринок живця зберігає відносну сталість цін і в другій половині червня. Так, за результатами моніторингу закупівельних цін на м’ясних свиней забійних кондицій, який проводить аналітичний відділ Асоціації «Свинарі України», середньоринкова позначка практично не змінилася у порівнянні з попереднім тижнем.

«Позначки початку другої декади червня. Епізодичні коливання цін не перевищують 0,25-1 грн/кг, тож більшість поголів’я за підсумками торгів попередньої п’ятниці «розписали» по 44,5-46 грн/кг», – заявили аналітики.

Та додали, що виробники свинини відзначають вплив спекотних погодних умов на показники приростів живої ваги свиней, що безпосередньо негативно впливає на обсяги наявної пропозиції свинини. Проте оператори вважають, що відчутнішим тиск сезонних чинників буде з кінця місяця та перших чисел липня.

«Більшість представників м’ясопереробної галузі очікують пониження діапазону закупівельних цін до 44-45 грн/кг. З іншого боку, трохи менше чверті заготівельників вважають, що мінімальний поріг цін наступного тижня може опуститися до 43,5 грн/кг. Тим не менш, оператори зазначають, що навіть така цінова позначка перевищує бар’єрні 43 грн/кг живою вагою — ціну входу імпортної сировини на внутрішній ринок. Тож вони не відкидають можливості подальшого притоку м’яса свиней з-за кордону і в кінці місяця», – йдеться у повідомленні.

Динаміка закупівельних цін на живець свиней І-ї категорії потижнево, 2018 р.

 

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...