Новини    09 квітня 2021 17:01

Lidea виводить на глобальний ринок два комерційні бренди насіння

На світовий ринок виведені два комерційний бренди насіння - Lidea та Caussade Semences Pro. В Україні поки буде доступний бренд Lidea – його старт відбувся 9 квітня 2021 року

Компанія Lidea, що була утворена після злиття Euralis Semences та Caussade Semences Group, яке розпочалося 1 вересня 2020 року, виводить на глобальний ринок два комерційних бренди – Lidea та Caussade Semences Pro. Про це повідомили у прес-службі компанії.

Об’єднання двох потужних гравців ринку насіння поклало початок створенню бренда Lidea. Входячи до ТОП-10 світових насіннєвих компаній, Lidea має на меті позиціонувати себе одним із лідерів у європейському насіннєвому бізнесі.

Наразі обіг Lidea складає більш ніж 350 млн євро, а інвестиціїу виробництво та R&D – близько 30 млн євро. Lidea працює сьогодні задля сільського господарства майбутнього, поширюючи бачення сталого розвитку.

Lidea у світі

Бренд Lidea — сучасний та інноваційний мультикультурний бренд, що пропонує широкий асортимент продукції та послуг для покращення рентабельності фермерських господарств.

Новий підхід бренда Lidea — надавати сільгоспвиробникам сталі мультикультурні рішення протягом року. Компанія займається реалізацією насіння таких культур: кукурудзи, соняшнику, пшениці, сої, ріпаку, сорго, кормових, бобових та покривних культур.

Lidea відповідає вимогам ринку завдяки розвитку актуальних та потенційних трендів агроіндустрії (харчування, корми, біоенергетика і взаємодія з переробниками).

Бренд Caussade Semences Pro орієнтований на дистриб’юторів та пропонує персоналізовані рішення і портфоліо, сфокусоване на такі дві основні культури, як кукурудза та соняшник.

Бренди доповнюють один одного і надають можливість компанії Lidea підтримувати рентабельність фермерів, партнерів по дистрибуції та протистояти викликам, що виникатимуть у сільського господарства в майбутньому.

Lidea в Україні

В Україні на разі дано старт лише бренду Lidea, що пропонує українським сільгоспвиробникам широкий вибір гібридів таких культур: кукурудза, соняшник, соя, озимий ріпак, озима пшениця, люцерна. У додаток до цих основних культур Lidea надає інноваційні генетичні рішення, такі як Duo Corn та OSR Insect Trap, а також сертифіковане органічне насіння.

ЧитайтеУкраїнські аграрії можуть гарантувати дотримання вимог щодо хлорпірифосу

В Україні обіг компанії складає понад 50 млн євро. Lidea в Україні — це вертикально інтегрована компанія із понад 400 співробітників. Lidea присутня на всіх етапах створення ланцюжка цінності, що включає дослідження і розвиток, польове виробництво, доробку насіння та продажі й трейдинг.

Lidea має приблизно 4 тис га сільгоспугідь, значна частина яких придатна для зрошення та використовується для вирощування насіння. Крім цього, діють завод із виробництва насіння, молочна ферма, комерційний та маркетинговий відділи, відділ з трейдингу.

Розвиваючи інфраструктуру, Lidea має на меті реалізувати нові ідеї в українському агробізнесі та підвищити його рентабельність.

Першою культурою, яка виводиться на ринок України під брендом Lidea, буде ріпак. Кампанія з просування ріпаку включає в себе презентацію та продаж гібридів цієї культури з оновленого портфоліо Lidea. Усі гібриди ріпаку, що надійдуть до продажу, будуть у нових брендованих мішках Lidea.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що EURALIS Semences і CAUSSADE Semences Group завершили злиття.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...