Новини / Інвестиції     02 вересня 2020 11:01

EURALIS Semences і CAUSSADE Semences Group завершили злиття

Об’єднання EURALIS Semences та CAUSSADE Semences Group набуло чинності 1 вересня. Нова компанія Lidea стане одним з 10 найбільших світових гравців, що займаються польовим насінням

Об’єднання EURALIS Semences та CAUSSADE Semences Group набуло чинності з 1 вересня 2020 року і є зародженням компанії Lidea. Як одна із 10 найбільших світових компаній, що займаються польовим насінням, ця нова організація має на меті завоювати лідерські позиції у деяких біологічних видах у рамках розширеної Європи.

Дане об’єднання є результатом бажання двох суб’єктів господарювання використати взаємне доповнення в розрізі біологічних видів, досліджень, промислових інструментів та ринків у досягненні спільних цілей.

У бізнесі з жорсткою конкуренцією це завершене злиття передбачає низку переваг. По-перше, дозволяє новій організації досягти критичного розміру, зважаючи на те, що за останні роки кількість об’єднань зросла.

По-друге, воно надає можливість продовження промислових та науково-дослідних інвестицій, необхідних для розвитку діяльності, й, відповідно, суттєвого зміцнення позиції брендів, присутніх на європейських ринках. Результатом стане і широкий асортимент продукції та сортів, визнаних фермерами і дистриб’юторами, а також амбіція розвиватися на існуючих та нових територіях.

Таким чином, компанія Lidea має на меті швидко завоювати лідерські позиції завдяки своїй взаємодоповнюючій багатовидовій пропозиції та мережі виробників і промислових інструментів у Франції та Європі.

Lidea у ключових показниках:

  • понад 2000 найманих працівників;
  • 350 мільйонів євро обігу;
  • 8 виробничих локацій у Франції, Румунії, Україні, Іспанії, а незабаром і в Росії;
  • 17 дослідницьких станцій по всій Європі;
  • понад 30 мільйонів євро щорічних інвестицій у виробництво та науково-дослідницьку діяльність;
  • 45 000 гектарів виробництва у 5 країнах;
  • активність у різних сегментах: кукурудза, соняшник, ріпак, зернові культури, кормові культури, соя, сорго, бобові.

Управління

П’єр Пейджс призначений головою Ради директорів нової організації.

Він також є віце-президентом EURALIS. Як фермер у В’єллі, П’єр Пейджс є виробником насіння кукурудзи та зернових культур.

П’єр Флай Сент-Марі призначений Генеральним директором Lidea.

З березня 2019 року він обіймав посаду генерального директора CAUSSADE Semences Group. Таокж він має 30-річний міжнародний досвід у галузі сільськогосподарських поставок: раніше обіймав посаду віце-президента CORTEVA в Європі та Африці, а до цього – працював керівником DOW AGROSCIENCES в Європі, на Близькому Сході, в Африці та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Читайте: Правильний вибір гібриду, як засіб боротьби з кліматичними змінами

Основне завдання

Основне завдання Lidea — створити та запропонувати в територіальній близькості до своєї екосистеми способи мати спеціалізоване та стійке багатовидове насіння, яке створюватиме додаткову вартість протягом року. Йдеться про участь у розвитку сільськогосподарських практик, підтримку фермерів у цих змінах та сприяння збереженню прибутковості їхніх господарств.

Новий корпоративний стиль

Для нової компанії було обрано назву Lidea — сучасний, відмінний від попередніх міжнародний бренд, який несе в собі ідеї новизни, не нехтуючи своїм корінням, оскільки кожна з літер у цій назві походить принаймні від одного з двох оригінальних брендів. Lidea легко вимовити та запам’ятати. Звучання цієї назви позитивне та підкреслює творчість і новаторство створеної організації.

П’єр Флай Сент-Марі, Генеральний директор Lidea, зазначає: «З кращим географічним охопленням, критичним розміром та здатністю розраховувати на міцні партнерські стосунки амбіційним бажанням Lidea є стати одним із ключових гравців на міжнародному ринку, на якому компанія працює. Попереду численні та сміливі виклики, які створюють позитивну динаміку і єджерелом мотивації для команд на місцях».

П’єр Пейджс, голова Ради директорів Lidea, наголошує: «Ми впевнені у майбутньому нової організації, адже всі ключові чинники успіху є: географічна близькість, здатність команд ефективно співпрацювати, їхня креативність і, головне, високий професіоналізм».

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, як показали себе гібриди соняшника та кукурудзи «Евраліс» за несприятливих погодних умов в «Агрофірмі Корсунь».

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також