Новини / Інвестиції     21 січня 2021 15:01

У Житомирській області почнуть виробляти штучне м’ясо

Інвестори з Нідерландів будуватимуть завод з виробництва штучного м’яса рослинного походження у Баранівському районі Житомирщини

У Баранівському районі Житомирської області навесні почнеться будівництво підприємства з нідерландськими інвестиціями що спеціалізуватиметься на виробництві штучного м’яса рослинного походження.

Про це на своїй сторінці Facebook повідомив голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко. За його словами, це свідчить про те, що інвестори зацікавлені у розміщенні своїх підприємств, представництв великих концернів на території Житомирщини.

«Можу твердо сказати, що як і у 2020 році, у новому році ми будемо прагнути і надалі ефективно співпрацювати з бізнесом: супроводжувати та підтримувати вже діючих інвесторів та активно допомагати тим, хто бажає пов’язати свій бізнес з нашою областю, легально та відповідально працювати задля розвитку Житомирщини», — заявив губернатор області.

Читайте: Профільні асоціації стурбовані обмеженням повноважень МінАП

Інтерес до штучного м’яса в Україні зростає. Так, нещодавно компанія «АВК» повідомила про початок виробництва подібного продукту під брендом Dreameat. Також є інформацію про збільшення ввезення штучного рослинного м’яса іноземного виробництва в Україну.

Зазначимо, що у 2020 році обсяг капітальних інвестицій, які отримала Житомирщина, склав 6 млрд грн за рахунок чого було забезпечене створення понад 10 тисяч робочих місць.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що «Західний Буг» у 2021 році інвестує 403 млн грн у зберігання і переробку зерна

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також