Новини / Трейдинг     23 жовтня 2019 14:53

Китай вводить безмитну квоту на імпорт 10 млн тонн сої зі США

Китай запропонував безмитну квоту на імпорт 10 млн тонн сої зі США для великих китайських дробарок та міжнародних компаній з виробничими потужностями в КНР.

Про це повідомляє Nasdaq.

За інформацією джерел Reuters, у вівторок, 22 жовтня, Китай запропонував безмитну квоту на імпорт сої зі США для дробарок, що перебувають у державній та приватній власності, а також великих міжнародних торгових компаній, що мають дробильні заводи в Китаї.

Читайте: 2000 тракторів перекрили центр Ганновера: масовий страйк фермерів у Німеччині

Переговори пройшли під час зустрічі китайських урядовців з представниками бізнес-структур. Зустріч відбулася після того, як президент США Дональд Трамп заявив, що Китай погодився купувати американську сільськогосподарську продукцію на суму до $50 млрд щорічно під час торговельних переговорів на початку цього місяця.

Однак через тиждень після переговорів Китай придбав щонайменше 8 вантажів (або 480 000 т на суму $173 млн) бразильської сої та був далеко від американського ринку, повідомили джерела Reuters.

Landlord раніше повідомляв про те, що США відмовилися від запланованого на 15 жовтня підвищення мит на китайські товари на суму $250 млрд з 25 до 30%, а Китай погодився купувати більше американської сільгосппродукції. Такий результат чергового раунду торговельних переговорів між Вашингтоном та Пекіном.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також