Новини / Політика     23 жовтня 2019 13:22

2000 тракторів перекрили центр Ганновера: масовий страйк фермерів у Німеччині

Тисячі фермерів паралізували рух у численних містах північної Німеччини у вівторок, 22 жовтня. За даними поліції, у протестах брало участь значно більше фермерів, ніж спочатку очікувалося. Аграрії виступають проти політики уряду в галузі сільського господарства.

Про це повідомляє NDR.

Тільки до Ганновера приїхало близько 2000 тракторів, які вишикувалися в центрі міста у формі зірки. Уже вранці навколо Машзее було перекрито кілька доріг.

Читайте: Як Іспанія стала лідером органічного землеробства в Європі ВІДЕО

У Гамбурзі близько 500 тракторів котилося вздовж Mönckebergstraße. Тому часом доводилося навіть зупиняти рух лінії метро. У Бонні кілька тисяч фермерів на тракторах взяли участь в акції. Вони протестують проти пакету заходів федерального уряду в галузі сільського господарства.

Наразі фермери Німеччини стикаються з кількома проблемами:

  • Новий сільськогосподарський пакет уряду, який стосується норм застосування добрив при вирощуванні культур, загрожує німецьким фермерам, як заявив Шульц-Броерс із мережі Land schafft Verbindung. Багато фермерів бояться, що через нові правила їм доведеться відмовитися від бізнесу.
  • План дій уряду щодо захисту бджіл передбачає більш жорсткі правила щодо застосування ЗЗР.
  • Крім того, фермери понесли економічні втрати через екстремальні погодні умови впродовж трьох років.
  • Як недобросовісну конкуренцію фермери сприймають угоду ЄС з внутрішнім ринком Південної Америки – країнами Меркосур, оскільки це приведе в країну дешеву сільськогосподарську продукцію.

Landlord раніше повідомляв про те, що Асоціація німецьких фермерів заявила про готовність наслідувати вражаючу акцію протесту в Нідерландах: понад 2000 нідерландських фермерів з тракторами з усієї країни заявилися в Гаагу, щоб парламент нарешті звернув увагу на нездорову ситуацію в сільському господарстві.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також