Новини / Політика     15 жовтня 2019 08:38

Торгова війна: США та Китай досягли прогресу в переговорах

США відмовилися від запланованого на сьогодні підвищення мит на китайські товари на суму $250 млрд з 25 до 30%, а Китай погодився купувати більше американської сільгосппродукції. Такий результат чергового раунду торговельних переговорів між Вашингтоном та Пекіном.

Про це повідомляє Економічна правда.

Під час нового раунду торговельних переговорів між США та КНР, що завершився у п’ятницю, відбулося конструктивне обговорення торговельно-економічних проблем між двома найбільшими економіками світу та було досягнуто значного прогресу з низки питань.

Читайте: Сніг у Міннесоті затримує жнива: як збирають кукурудзу та сою у США ФОТО

Зокрема важливих домовленостей вдалося досягти «в таких галузях, як сільське господарство, захист інтелектуальної власності, обмінні курси валют, фінансові послуги, розширення торговельного співробітництва, передача технологій, врегулювання суперечок», заявив глава китайської делегації, заступник прем’єра Держради Китаю Лю Хе.

Дональд Трамп відзначив значущість досягнутого консенсусу як першого етапу врегулювання торгових суперечок: «Це дуже значна угода, яка вважається першим етапом». За його словами, «друга фаза стартує практично відразу».

Міністр фінансів США Стівен Мнучін підтвердив, що американська сторона відмовилася від нового підвищення мит на товари з Китаю. В обмін на це Пекін на першій фазі реалізації домовленостей погодився імпортувати більше сільгосппродукції зі США.

Landlord раніше повідомляв про те, чому Китай скасував візит своєї делегації до США, під час якого китайські чиновники мали відвідати американські сільгоспугіддя.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також