Новини / Політика     30 серпня 2019 09:01

Краще пізно, ніж ніколи: Олег Устенко про об’єднання МЕРТ і Мінагрополітики

Мінекономрозвитку та Міністерство аграрної політики слід було об’єднати ще 10 років тому. Так вважає радник президента України, економіст Олег Устенко.

Про це Олег Устенко написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Нова Верховна Рада на своєму першому засіданні 29 серпня об’єднала Мінекономрозвитку та Мінагрополітики в Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Читайте: Хто ввійде до аграрного комітету ВР: список

Олег Устенко позитивно оцінює цей крок.

«Ідея злиття Мінекономрозвитку та Міністерства аграрної політики повинна була матеріалізуватися як мінімум років десять тому. Краще пізно, ніж ніколи», – коментує парламентське рішення радник президента України.

Олег Устенко наголошує на тому, що тепер об’єднана структура має довести свою ефективність, оскільки будь-яка функція, яка не приносить користі платникам податків, має без жалю ліквідуватися:

«На наступному етапі об’єднаний монстр має бути протестований на предмет своєї функціональності. Будь-яка функція, яка не потрібна платникам податків, без жалю повинна бути відсічена».

Landlord раніше повідомляв про те, що Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України очолив економіст, почесний президент Київської школи економіки Тимофій Милованов.

Читайте також