Новини / Політика     30 серпня 2019 08:25

У аграріїв новий міністр: хто такий Тимофій Милованов

Відтепер проблемами аграріїв опікуватиметься об’єднане Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, яке очолив економіст, почесний президент Київської школи економіки Тимофій Милованов.

Тимофій Милованов народився 15 березня 1975 року в Києві. Закінчив фізико-математичну школу № 145. Навчався в КПІ і Києво-Могилянській Академії, отримав два магістерські дипломи.

1999 року отримав ступінь магістра економіки в Київській школі економіки. У 2004-му отримав ступінь PhD з економіки в Університеті Вісконсин-Медісон.

Викладав у Пенсильванському університеті, Університеті Бонна, Університеті штату Пенсильванія та Університеті Піттсбурга. Публікувався в міжнародних наукових журналах, зокрема «Review of Economic Studies» та «Journal of Economic Theory».

Читайте: Прогноз: врожайність всіх зернових у світі складе рекордні 2156 млн тонн

Проводить дослідження у галузі теорії ігор, теорії контрактів та інституційного дизайну.

У 2014 і 2015 роках Forbes Ukraine включав Тимофія Милованова в Top Economic Thinkers – рейтинг кращих українських економістів.

Тимофій Милованов – співзасновник аналітичної платформи VoxUkraine, основною метою якої є діяльність, спрямована на розвиток економічної дискусії та надання якісної аналітики економічних та інших найважливіших процесів в Україні.

«У 2014 році економісти світового рівня хотіли допомогти Україні. Однак швидко з’ясувалося, що експертиза навіть нобелівських лауреатів нікому не потрібна – ні Кабміну, ні Верховній Раді. Тоді ми вирішили піти значно довшим, але більш фундаментальним шляхом: підвищувати рівень освіти та економічної дискусії в Україні. Саме так у вересні 2014-го з’явився блог для економістів – VoxUkraine.org», – відзначав Тимофій Милованов.

З 2015 року – заступник редактора академічного журналу «Review of Economic Design».

Влітку 2015 року Милованов став членом міжнародної академічної ради Київської школи економіки, і сьогодні є її почесним президентом.

7 липня 2016 року призначений членом Ради Національного банку України терміном на 5 років.

Влітку 2019-го організував тижневе навчання від Київської школи економіки для майбутніх народних депутатів від «Слуги народу».

Landlord раніше повідомляв про те, що Верховна Рада розглядала варіанти приєднання профільного агроміністерства до Міністерства економічного розвитку або Міністерства екології.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!