Новини / Рослинництво     11 лютого 2021 17:35

Країни Латинської Америки підвищують прогнози врожаю кукурудзи

Сумарно у Бразилії та Аргентині розраховують зібрати близько 154 млн тонн кукурудзи. Експорт культури з цих двох країн складе у 2020/2021 маркетинговому році до 73 млн тонн

Країни Латинської Америки переглянули прогнози валового збору кукурудзи у поточному сезоні. Сумарно у Бразилії та Аргентині розраховують зібрати близько 154 млн тонн цієї культури. Про це повідомляють бразильська національна сбутова компанія Conab (Companhia Nacional de Abastecimento) та аналітики зернової біржі Росаріо у своїх лютневих звітах.

Так, пронозо валового збору кукурудзи у Бразилії збільшено на 3% у порівнянні з січневими оцінками – до 105,48 млн тонн. Це також на 2,8% більше збору минулого року, а забезпечить зростання, на думку Conab, другий (літній) врожай кукурудзи, який очікується на рівні більше ніж 80 млн тонн. У компанії зазначили, що прогноз було переглянуто після аналізу посівних площ і впливу погоди – збільшення посіву до 19.1 млн га (на 3%) дозволило компенсувати втрати від не зовсім сприятливих кліматичних умов під час вегетації рослин.

Але за прогнозом, збільшення валового збору особливо не вплине на експорт кукурудзи з Бразилії – його обсяг очікується у 35 млн тонн (додатковий обсяг буде спожитий на внутрішньому ринку). Втім, у лютневому звіті USDA наводиться інша цифра – бразильський експорт оцінений у 39 млн тонн кукурудзи.

ЧитайтеНа Житомирщині інвестували 10 млн євро у ТЕС на енергетичній вербі

У свою чергу, біржа Росаріо оприлюднила прогноз, згідно з яким валовий збір кукурудзи в Аргентині складе 48,5 млн тонн (збільшення на 2,5 млн тонн у порівнянні з попереднім прогнозом). Збирання врожаю вже почалось, а закінчення жнив очікується у квітні 2021 року. За даними USDA, експорт кукурудзи з цієї країни у поточному сезоні буде становити 43 млн тонн. Таким чином, загальний ккспорт культури з Бразилії та Аргентини складе у 2020/2021 маркетинговому році до 73 млн тонн.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що світові ціни на кукурудзу увійшли у період сильної волатильності.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також