Новини / Овочівництво     22 березня 2020 12:06

Козак з моркви, 3D-квіти та сходинки з імбиру: українці створили першу у світі карвінг-картину

Десять майстрів працювали безперервно 11 годин, щоб виготовити шедевр з овочів, морепродуктів та круп. Виріб створений не просто з продуктів, важить понад 40 кг.

У Києві презентували картину Carving food spaces, виготовлену з морепродуктів, зелені, часнику, моркви, кольрабі та інших овочів. Розмір шедевру – два на півтора метра.

«Це картина наповнена не просто продуктами, які входять в меню. Це картина створена зі скульптурних елементів», – зазначила Наталя Донська, засновниця карвінг-студії.

Читайте: Кошики, пляшки та крісла-гойдалки з лози: кейс господарів із Закарпаття

На створення шедевру майстрів надихнули картини пейзажів з їжі австрійського фотографа Карла Уорнера. Овочів була обмежена кількість, говорять творці, й дуже складно було вирішити, з якого продукту створювати ту чи іншу скульптуру.

«Ви не уявляєте як це складно, коли ти бачиш квітку такою, однак ти не можеш використати для її створення цей продукт», – пояснює майстриня Таша Шапіро.

В картині є козак з моркви, багато інших вирізьблених з овочів облич, 3D-квіти, крупа, що нагадує золотий пісок, сходинки з імбиру. Готувалися до створення картини 10 днів, а робили 11 годин, не зупиняючись на перерву.

За словами Наталі Донської, картин з їжі в інтернеті дуже багато, а їм хотілося зробити артоб’єкт, де кожен елемент різьблений. Таких немає ані в Україні, ані у всьому світі.

«Сама картина, коли на неї дивишся, здається, що це фантастичний ліс», – говорить Наталія Донська.

Автори виробу зазначають, що проєкт не є комерційним, тому що створювали його для іміджу України. Хотіли, щоб у світі знали не лише про проблеми нашої країни, а й те, що в ній живуть творчі та талановиті люди.

Як повідомляв LANDLORD, український бізнесмен вирощує яблука у формі серця.

Фото, відео: Сьогодні.

Джерело: Сьогодні.

Читайте також