Новини / Трейдинг     27 січня 2020 15:52

Коронавірус з Китаю обвалює ціни на зернові

Внаслідок коронавірусу ймовірне зниження обсягів торгівлі зерновими та олійними культурами. Така тенденція вже призвела до зниження цін на сою, пшеницю та кукурудзу.

Про це пише graintrade.com.ua.

Ринок кукурудзи втримала від різкого обвалу активізація експортних продажів з США, які вперше в 2020 році досягли рівня 1,06 млн. Такий рівень перевищує експертні очікування. Ф’ючерси на кукурудзу в Чикаго впали в п’ятницю на 2,4% до 150,4 $/т, тоді як на фізичному ринку ціни залишаються на рівні 180 $/т FOB US Gulf.

Фактичний експорт кукурудзи з США за тиждень скоротився на 28% до 392,1 тис т, тоді як експортні продажі з початку сезону склали 20,3 млн т в порівнянні з 32,3 млн т на цю ж дату в минулому МР.

Найбільше американської кукурудзи за тиждень придбали Японіця, Мексика, Колумбія, Гватемала, Південна Корея, Тайвань. Також стало відомо, що Китай теж купив партію після підписання торговельної угоди з США.

Читайте: Україна підвищить експорт пшениці та кукурудзи – USDA

Аналітики відзначають високу конкурентоспроможність американської кукурудзи на ринку в порівнянні з українською

Зростання цін на кукурудзу в Україні минулого тижня до 186-188 $/т FOB обумовлений зростанням цін в Південній Кореї, де на тендерах кукурудза подорожчала на 5-6 $ /т до 220-221 $/т для квітневих поставок.

Як повідомляв раніше Landlord, намір Росії обмежити експорт зерна підняв ціни на українську пшеницю.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також