Новини    22 грудня 2022 14:14

Концерн “Хлібпром” отримав міжнародний сертифікат якості за стандартом IFS Food Standard


ПрАТ “Концерн Хлібпром”, одне з найбільших підприємств українського ринку хліба, отримало міжнародний сертифікат якості за стандартом IFS Food Standard.

Про це повідомила пресслужба компанії.

“Отриманий сертифікат розроблений Товариством німецької роздрібної торгівлі (HDE) та Федерацією підприємств торгівлі та дистрибуції Франції (FCD), визнається Всесвітньою Ініціативою харчової промисловості (GFSI), він покриває вимоги ISO 9001, HACCP, ISO 22000, FSSC 22000 та поширюється на всі етапи виробництва й переробки харчової продукції”, – вказується в повідомленні.

Як зазначається, володіння вказаним сертифікатом значно спрощує співпрацю з найбільшими світовими торговельними мережами роздрібної та оптової торгівлі.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

“Завдяки такому досягненню Концерн Хлібпром отримав низку основних конкурентних переваг на українському та міжнародному ринках”, – підкреслили в пресслужбі.

Нагадаємо, в Україні розпочав роботу Фонд відновлення хлібної галузі. Він створений для матеріальної та технологічної підтримки українських підприємств хлібобулочної та кондитерської галузі, які постраждали внаслідок російської агресії. Ініціатором створення фонду виступив виробник інгредієнтів для хлібобулочної та кондитерської промисловості “Пуратос Україна”.

Наразі близько 20% підприємств хлібопекарської галузі зруйновані або не повернулися до виробництва з початку війни. Але в Україні є мережа потужних хлібозаводів, розрахованих на виробництво масових хлібів зі значним резервом потужностей. Вони дозволяли нагодувати 50 млн людей.

В Україні очікується підвищення цін на хліб. Воно пов’язане з відключеннями електроенергії, що впливає на умови виробництва та зберігання продукції.

Повернення торговельними мережами хлібних виробів виробникам досягає 8%. Тобто кожна 12-та буханка хліба повертається нереалізованою, і оскільки термін реалізації минув, вона підлягає утилізації.

Наступного року дефіцитом в Україні за рік може стати житній хліб, так само як перлова та ячна крупа.

Ціна на хліб у Європейському Союзі в серпні зросла майже на 20%, оскільки вторгнення рф в Україну, яка є основним експортером зерна та добрив, продовжувало підривати світові ринки та прискорювало загальну інфляцію.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...