Новини / Технології     23 лютого 2018 17:03

Контролювати роботу елеватору сьогодні можна з дома

Вячеслав Коваленко, директор українського представництва компанії Tornum, розповів журналістам LANDLORD, про новинки компанії представленних на виставці Зернові технології 2018.

Яку продукцію Ваша компанія представляє виставці? Чи є новинки продажу?

Я представляю компанію шведського виробника елеваторного обладнання в основному це сушилки-транспортери, ми на українському ринку ще з 2007 року й цього року представляємо всю лінійку елеваторів збереження зерна. З новинок маємо інтелектуальну систему контролю сушки зерна, яка дає змогу більш економно та раціонально використовувати сушилки та легко контролювати сам процес сушки; та системи, які дозволяють за допомогою інтернету контролювати практично весь процес роботи елеватора. Ми представляємо сушилки для великого виробництва – це більше 60-100 тонн кукурудзи на годину. Маємо індустріальні сушилки призначені для серйозного елеваторного бізнесу. Збільшуємо якість та термін дії сушилок завдяки вдосконаленню та додавання нових опцій.

Хто Ваш основний покупець: малий, середній чи великий бізнес?

Наш середній покупець має від 4000 га землі. Але сушилки використовують і в малому бізнесі, так, наприклад, першу систему інтелектуального контролю сушки зерна ми встановили саме фермеру малого бізнесу.

Як на Вашу думку, чи можливе розширення елеваторного виробництва на ринку України? Чи плануєте Ви розширювати частку свого ринку або ж просто утримуєте вже набуті позиції?

Продаючи одну сушилку треба зважати на те, що наступну покупку ця людина зробить через років 30-40. По-перше, елеваторний фонд, який є в Україні старий й потребує оновлення. По-друге, врожай зростає, а з ним зростаємо й ми. Але ринок достатньо великий, його повністю охопити не може жоден виробник. Тому роботи вистачає всім, головне – не втратити своє ім’я, прагнути, щоб клієнти були задоволені. Фокусуватися потрібно на якості, а не на об’ємі, адже об’єм в Україні набагато більший ніж у Європі.

Що на вашу думку краще: будувати повністю новий елеватор чи перебудувати старий?

Потрібно індивідуально дивитися на стан старого елеватора, питання полягає лише в економічній площині. Я знаю випадки модернізації застарілого елеватора з мінімальними витратами, а ще знаю випадки, коли люди економили, а потім все ж таки купили новий елеватор та заспокоїлися.

Чи чекаєте на сюрпризи й чи готові до якихось змін на елеваторному ринку?

До сюрпризів неможливо бути готовим, особливо, якщо вони зроблені державним керівництвом. Ще багато залежить від сезону, але ми достатньо гнучкі, тому сподіваємося все ж таки на приємні сюрпризи.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також