Новини / Овочівництво     09 жовтня 2021 19:21

Контінентал запустив найсучасніше в Україні картоплесховище

Контінентал Фармерз Груп завершила будівництво нового картоплесховища площею понад 6 тис. м2

Контінентал Фармерз Груп завершила будівництво нового картоплесховища площею понад 6 тис. м2 в с. Чуква (Самбірський р-н, Львівська обл.) за 111,4 млн грн. Будівельні роботи тривали впродовж 10 місяців.

Картоплесховище розраховане на одночасне зберігання 16 тис. тонн врожаю і є одним з найбільших комплексів для зберігання картоплі в Україні.

Комплекс оснащений інноваційним вентиляційним обладнанням нідерландської компанії Mooij Agro, завдяки якому можна точно контролювати температуру, вологість та рівні CO2 у картоплесховищі та формувати індивідуальні параметри під зберігання будь-якого сорту картоплі.

“Сучасні вентилятори з регульованою швидкістю і точна комп’ютерна система зволоження допоможуть нам запобігти зневодненню врожаю, – зазначив керівник кластера “Картопля” Орест Кравчук. – Крім цього, ми обладнали унікальну вентиляційну підлогу, оснащену системами примусового тиску, які рівномірно розподіляють повітря по всій площині підлоги. Хочу зазначити, що поєднання цих технологій в Україні застосовується вперше, і наш новий комплекс справедливо можна назвати найсучаснішим”.

Сховище наземне, зоноване на шість камер – кожна місткістю 2650 тонн. Картопля зберігається насипом і може перебувати в сховищі до 10 місяців без мінімальної втрати якості.

“Щорічно ми вирощуємо картоплю на площі приблизно 2 тис. га, постійно вдосконалюючи технології й розширюючи наші виробничі потужності. Після введення в експлуатацію нового комплексу в с. Чуква наша компанія має можливість одночасно зберігати понад 100 тис. тонн картоплі і постачати її нашим покупцям протягом практично усього року зі збереженням показників якості”, – прокоментував генеральний директор Контінентал Фармерз Груп Георг фон Нолкен.

Читайте: Контінентал придбав елеваторний комплекс в Івано-Франківській області

Джерело: Газета Місто

Наталія Софієнко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також