Новини / Елеватори     05 жовтня 2021 13:00

Контінентал придбав елеваторний комплекс в Івано-Франківській області

Придбаний елеватор в місті Горенка забезпечить до півміліона тонн урожаю. За останні два роки інвестиції компанії вже склали $ 72 млн.

Компанія Контінентал Фармерз Груп придбала елеваторний комплекс в Івано-Франківській області (м. Городенка) загальною потужністю одноразового зберігання 87,5 тис. т.

Генеральний директор Контінентал Фармерз Груп Георг фон Нолкен зазначив, що за останні два роки інвестиції в розвиток інфраструктури та оновлення технічного парку компанії вже склали $72 млн.

Читайте: На Житомирщині палав фермерський елеватор. Згоріло 100 кг зерна

“У цьому році, крім покупки елеватора, ми запустили ще один інвестпроєкт — будівництво сучасного картоплесховища потужністю 16 тис. т у Львівській області, яке днями плануємо запустити в роботу”, – прокоментував він.

Контінентал вже володіє 4 елеваторами і 3 сушильно-зерновими комплексами загальною потужністю одноразового зберігання 420 тис. т в Тернопільській і Львівській областях. Крім того, придбаний компанією елеватор в Івано-Франківській області дозволить Контінентал одночасно зберігати більш ніж півмільйона тонн врожаю і оптимізувати логістику від поля до елеватора.

“Купівля елеватора в місті Городенка — це черговий крок на шляху розширення виробничих потужностей Контінентал, а також ще одна інвестиція в сільськогосподарську галузь, яка підтверджує наміри компанії довгостроково працювати і розвивати бізнес в Україні”, – акцентував Георг фон Нолкен.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, що компанія СТС на Сумщині запустила новий елеваторний комплекс. 

Джерело: Контінентал Фармерз Групп

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також