Новини / Кооперативи     08 лютого 2022 18:00

Компанію-власницю мережі «Фуршет» визнали банкрутом

Про заборгованість «Рітейл Центру» заявили низка компаній

Госпсуд Дніпропетровської області 13 січня 2022 року визнав банкрутом дочірнє підприємство «Рітейл Центр» і відкрив ліквідаційну процедуру (справа №904/76/21). Про це повідомляє finbalance.com.ua.

«5 липня 2021 року суд затвердив реєстр вимог кредиторів “Рітейл Центру”. Цю компанію пов’язували з роздрібною мережею “Фуршет” Ігоря Баленка», — йдеться в повідомленні.

18 січня 2021 року Господарський суд Дніпропетровської області відкрив провадження у справі про банкрутство дочірнього підприємства «Рітейл Центр», що володіє мережею супермаркетів «Фуршет», запровадив мораторій на задоволення вимог кредиторів і процедуру розпорядження майном боржника.

Про заборгованість «Рітейл Центру» заявили компанії «Глобал Спірітс Європа» (10,9 млн грн), «Немиринецький харчовий комбінат» (6,8 млн грн), «Житомирський м’ясокомбінат» (6,2 млн грн), «Катеринославхліб» (5,5 млн грн) та ін.

Нагадаємо, у лютому 2021 року Антимонопольний комітет дозволив «Сільпо-Фуд» (з Fozzy Group) купити супермаркети «Фуршет». Пізніше АМКУ повідомив, що компанія «Сільпо-Фуд» відмовилася від набуття контролю над активами «Фуршету» у Львові, Житомирі, Фастові, Василькові, Білій Церкві, Баришівці (Київська область) та частково у Кам`янці-Подільському.

Раніше Landlord повідомляв, що через банкрутство банку Курченка втратив 2 мільярди.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Матеріали по темі

Кооперативи        12 квітня 2022 14:50

Агрохолдинг Harvest Holding почав посівну

Кооперативи        11 квітня 2022 19:31

Астарта “переїжджає” на Кіпр