Новини / Політика     27 квітня 2020 14:46

Коли відкриють продовольчі ринки? Зеленський провів нараду

На нараді із запобігань поширенню коронавіруса, котре пройшло 27 квітня під головуванням президента Володимира Зеленського, розглянули можливість відкриття продовольчих ринків. Зокрема, учасники розглянули можливість знову відкрити продовольчі ринки до кінця тижня. 

За повідомленням прес-служби президента, йдеться про 280 критих продовольчих ринків.

“Ми розуміємо, що є певна психологічна втома. COVID-19 втомив не тільки українців. Оскільки продовольчі ринки надзвичайно важливі для виживання та харчування багатьох громадян, потрібно думати, як дати їм можливість працювати безпечно. Встановімо чіткі правила і давайте дозволимо їх відкрити. Треба вчитися жити й працювати у нових умовах”, – наголосив Зеленський.

Читайте: Володимир Кіщак: Позакореневе підживлення може забезпечити зростання врожайності до 15%

У свою чергу, прем’єр-міністр Денис Шмигаль погодився, що перед тим, як відкрити ринки, необхідно спершу визначити чіткий механізм їхнього функціонування та передбачити чіткі санкції за недотримання правил. Ці та інші моменти уряд збирається розглянути вже у середу, аби почати відкривати ринки до кінця цього тижня.

Джерело: УНІАН

Нагадаємо, що через закриття ринків Україною прокатилася хвиля протестів. Зокрема, фермери в Херсоні перекрили в’їзд до міста.

Читайте також