Новини / Елеватори / Техніка     15 лютого 2022 16:58

KMZ Industries розробила новий стрічковий конвеєр для лінійних елеваторів. Фото

Нове обладнання підійде для лінійних та фермерських елеваторів

На виставці “АгроВесна 2022” компанія KMZ Industries представила новий стрічковий конвеєр. Проєктуванням займалися з лютого 2021 року, а вже в липні перший конвеєр відправили замовнику.

Про це повідомив співголова комерційного відділу, директор з продажу KMZ Industries Олександр Небеський, передає Еlevatorist.com.

“На виставку ми привезли стрічковий конвеєр, який успішно відпрацював один сезон у нашого клієнта, і тому ми готові презентувати його замовникам як машину, яка показує якісну та економну роботу”, — зазначив Небеський.

Зауважується, це стрічковий конвеєр повністю закритого типу. Продуктивність складає 150-175 т/год по пшениці.

“Більшість конвеєрів, які використовуються в Україні та світі, це або конвеєри відкритого типу, або такі, що мають накриття зверху. Ця конструкція повністю закрита: зверху, знизу, з боків. Вона при своїй роботі герметична, практично не виділяє пил, немає просипання зерна. Працює як ланцюговий конвеєр в закритому коробі”, — розповідає Олександр Небеський.

Стрічковий конвеєр економить електроенергію та практично не вимагає очистки після роботи. Днище конвеєра футероване високомолекулярним поліетиленовим полотнищем, по якому рухається стрічка, там немає підтримуючих роликів. Продукт, який накопичується знизу, по суті, забирається самою стрічкою і зводиться до привідної станції, де вивантажується в точці вигрузки.

Наголошується, що чистити його необхідно лише в перевідній та натяжній станціях, де є люки обслуговування. В проміжних секціях конвеєр чистки не потребує.

Стрічковий конвеєр може бути обладнаний будь-яким мотор-редуктором.

Нагадаємо, ТДВ “Микулинецьке” протестувало зерносушарку Brice-Baker SCN 12/24, що працює на альтернативному паливі, на кукурудзі підвищеної вологості. Обладнання від KMZ Industries впоралося на відмінно.

Раніше повідомлялось, що у KMZ Industreis відзвітували про останні роботи на об‘єктах по регіонах.

Landlord повідомляв, що KMZ Industries запускає в експлуатацію першу чергу елеватора в Харківській області.

 

Читайте також