Новини / Кейси     28 грудня 2018 11:40

Кейс: у Китаї 72-річний японець навчає молодих фермерів органічному землеробству

Кавасакі Хірото з Японії живе в Китаї майже 10 років. Чоловік об'єднався з власником свиноферми, щоб на практиці навчати молодих фермерів методам органічного землеробства.  72-річний японець веде свій мікроблог та має 270 тис. фоловерів. 

Про це повідомляє Агро XXI.

Кавасакі Хірото викладає практики компостування гною та інших методів переробки відходів фермерських господарств в контексті органічного землеробства. У 2009 році чоловік працював в китайському університеті, тоді він був шокований тим, що у Китаї багато фермерів викидають гній, загиблу худобу до річок та в поля без утилізації. Також чоловіка приголомшив той факт, що китайці використовують величезну кількість добрив, що шкодить грунту.

Тож, Хірото з 2013 року шукав компаньйона, щоб разом створити органічну ферму. Довго ніхто не погоджувався через високу вартість впровадження органічних методів. Врешті-решт чоловік об’єднався з колишнім журналістом, власником свиноферми Сяоліюгу в місті Сіньсян. Зараз вони разом на практиці демонструють іншим методи органічного землеробства та навчають молодих китайських фермерів. У японця-експерта є мікроблог на сайті Weibo. Зараз в нього 270 000 фолоуверів. Ще у 2014-му їх було всього 300. Сьогодні понад 100 студентів пройшли навчання у Хірото.

Читайте: Еко-майбутнє: в Україні започатковано перший органічний освітній проект

Як стверджує японський експерт, його завдання на все життя – це знаходити та розвивати таланти в Китаї. Чоловік сподівається, що органічне сільське господарство буде широко застосовуватись у майбутньому.

Як повідомляв LANDLORD, у 2017 році 7 мільйонів китайців переїхали з мегаполісів до сіл. 60% з них почали займатися сільським господарством.

Фото: independent.co.uk

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також