Новини / Трейдинг     14 грудня 2018 11:14

З мегаполісів до сіл: китайці вибирають фермерство

У 2017 році 7 мільйонів китайців переїхали з мегаполісів до сіл. 60% з них почали займатися сільським господарством. Сьогодні в Китаї міського населення - 60 %. А в Україні - 69,2%.

Про це повідомляє AgroXXI.

Уряд Китаю підтримує модернізацію сільського господарства та намагається повернути процес урбанізації назад. Сьогодні біля 60% населення країни живе у містах. У 1990 році відсоток складав лише 26. У розвинених країнах міського населення біля 75%. Однак китайці поступово починають переселятися до сіл, де інфраструктура поліпшується.

Президент Китаю заявив, що потрібно заохочувати талановитих випускників університетів їхати до сільської місцевості. Впроваджувати інновації. Для сільських підприємців країна надає податкові пільги та субсидії. Такі старання були не марними – у 2017 році 7 млн жителів переселилися з мегаполісів до села. З них 60% почали займатися сільським господарством.

Згідно з даними Вікіпедії, в Україні у селах живе 30,8% населення. У містах – 69,2% (дані за 2017 рік, без врахування окупованих територій). Для порівняння ще 29 років тому (у 1989 році)  у сільській місцевості жило 33,3% українців, а в містах – 66,7%.

Читайте: Як зменшувалося сільське населення в Америці за останні 67 років (інтерактивна карта)

Як повідомляв LANDLORD, у Житомирській області є еко-ферма, де господар вирощує органічних курей, черв’яків, малину, огірки та лохину.

Фото: news.agro-center.com

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також