Новини    21 травня 2023 12:48

Карлівське СГП ЛОС нарощує елеваторні потужності на Полтавщині

Також на зерносховищі модернізують залізничні колії, аби пришвидшити маршрутне відвантаження вагонів

ТОВ “Карлівське СГП ЛОС” збільшить обсяги одночасного зберігання на своєму елеваторі у Полтавській області на 25 тис. тонн. Роботи по розширенню зерносховища планують закінчити до початку нового зернового сезону, зазначив голова наглядової ради “Карлівського СГП ЛОС” Олександр Прокопенко, передає elevatorist.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Раніше на елеваторі одночасно можна було зберігати 45 тис. тонн збіжжя, після модернізації підприємства його місткість зросте до 70 тис. тонн. Число силосів з пласким дном збільшать до 12, місткості придбали в компанії “ЛУБНИМАШ”.

Окрім цього, на зерносховищі модернізують залізничні колії, аби пришвидшити маршрутне відвантаження вагонів.

Нині на елеваторі відвантажили майже всі прийняті обсяги та починають готуватися до нового сезону — проводять фумігаційну обробку та поточні дрібні ремонти. Зерносховище працює з усіма основними видами зерна, як власного, так і давальницького.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів ухвалив постанову № 455, яка вносить нові позиції до переліку об’єктів критичної інфраструктури – це підприємства, сферою діяльності яких є виробництво ветеринарних препаратів, а також експлуатація елеваторів.

“Ренійський елеватор” має намір провести реконструкцію цілісного майнового комплексу підприємства для здійснення перевалки олії. Також планують збудувати шість металевих місткостей для зберігання зерна, кожна з яких у 1892м3 із транспортними лініями.

У MOST Logistic Terminal планують розширити елеваторну діяльність термінала та надавати послуги зі зберігання зерна. На терміналі розпочали зведення зерносховища на 10 тис. тонн одночасного зберігання.

Компанія “Аскет Шиппінг” розпочинає в Одеській області будівництво зерносховища потужністю 5 тис. т.

Компанія “НІБУЛОН” стала учасником нової програми приватного партнерства USAID – US Agency for International Development! Агенція виділяє кошти на підтримку проєкту з будівництва перевантажувального термінала в м. Ізмаїл (Одеська обл.), повідомила пресслужба компанії.

Контейнерний фідер T-MOON здійснив свій перший рейс до порту Ізмаїл. Про це повідомила пресслужба портового оператора Iteris.

Технологія модульних зерносховищ прийшла в Україну з Канади, США та Австралії. Аграрії цих країн вже давно використовують ці конструкції. В Україні є також кілька компаній, які мають досвід роботи з таким видом зберігання, як от ІМК чи МХП.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...