Новини    09 жовтня 2017 16:42

Канадці вирощуватимуть технічні коноплі на Хмельниччині


Канадська компанія Eastern Star Biotech планує вирощувати технічні коноплі в Хмельницькій області. Інвесторів приваблюють саме коноплі українського походження, оскільки вони особливо цінні за рівнем волокнистості. Про це представники компанії розповіли під час зустрічі з керівниками області, повідомляє прес-служба Хмельницької облдержадміністрації.

Окрім високої олійності, насіння конопель підходяще для харчового виробництва, волокно підходить для виробництва одягу і взуття. Із макухи виготовляють будівельні матеріали і паливо. За словами глави асоціації «Українська технічна конопля» Олександра Ігнатюка, Україна сьогодні займає друге місце в Європі за обсягами виробництва конопель після Франції, найбільшого виробника в ЄС.

Крім вирощування конопель, канадські інвестори зацікавлені в подальшій їх переробці на території Хмельницької області. Основними напрямками діяльності компанії Eastern Star Biotech є фармацевтична галузь та технологічна галузь, сільське господарство, переробка відходів.

Тим часом проект з вирощування та переробки медикаментозних конопель буде реалізований в канадській провінції Квебек. Це буде найбільше в світі виробництво психоактивних конопель з річним обсягом у 150 тонн. Очікуваний дохід – $750 млн.

Ініціатива декількох компаній, що працюють на ринку медичних конопель в Канаді буде втілена біля містечка Уідон у провінції Квебек. Канадські підприємці готові інвестувати у виробничі потужності близько $200 мільйонів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...