Новини / Політика     16 лютого 2022 17:21

Кабмін звільнив Магалецьку з посади голови Держспоживслужби

На її посаду тимчасово призначили Анатолія Вовнюка

У середу, 16 лютого, Кабінет Міністрів на черговому засіданні ухвалив рішення про звільнення Владислави Магалецької з посади голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Про це представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук написав у Теlegram.

На її посаду тимчасово призначили Анатолія Вовнюка.

Підписуйтеся на LANDLORD у Facebook: тільки найголовніші новини

У Facebook Магалецька підтвердила своє звільнення.

“Звісно, ще деякий час я тут буду писати про ДПСС. Підведу остаточні підсумки за 2021 робочий рік, залишу лінк на повний звіт, порадію за відкриття нових ринків.
От-от перед Україною має відкрити свої двері на декілька ринків – Китай. Очікуємо і гарні новини із країн MENA. Це така кропітка праця, якій було присвячено стільки зусиль та часу, що я просто не зможу змовчати”, – написала вона.

Магалецька також зазначила, що не йде зовсім з активного соціального та економічного життя України, а взяла тимчасову паузу на декілька місяців лікарняного.

Кабінет міністрів призначив Магалецьку головою Держпродспоживслужби у жовтні 2020 року. З травня 2020 року вона працювала на посаді віцепрезидента Спілки українських підприємців, а у 2014-2016 роках – заступницею міністра аграрної політики та продовольства.

Нагадаємо, що голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька подала заяву на звільнення з посади за власним бажанням 2 лютого.

Підписуйтеся на LANDLORD у Telegram: тільки найголовніші новини

Наталія Марченко

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також