Новини / Політика     02 лютого 2022 12:33

Голова Держпродспоживслужби Магалецька подала у відставку

Вважає неправильним брати лікарняний на тривалий час і залишати відомство без керівництва

Голова державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів Владислава Магалецька подала у відставку за станом здоров’я. Про це вона повідомила на Facebook сторінці.

“Подала вчора заяву на звільнення з посади голови Держпродспоживслужби за власним бажанням. Причина – наполеглеві рекомендації лікарів у зв’язку зі станом здоров’я на найближчі кілька місяців. Робота на посаді голови Держпродспоживслужби вимагає постійного включення в режимі 24/7/365 і повної самовіддачі. Працювати у в такому режимі найближчим часом просто фізично не зможу”, – заявила Магалецька.

Зазначає, що вважає неправильним брати лікарняний на тривалий час і залишати відомство без керівництва на період свого лікування.

“Занадто багато зусиль, часу й енергії було покладено на те, щоб реформувати Держпродспоживслужбу, зробити її більш сучасною, європейською й ефективною”, – йдеться в повідомленні.

Довідка.Кабінет міністрів призначив Магалецьку головою Держпродспоживслужби у жовтні 2020 року. З травня 2020 року вона працювала на посаді віцепрезидента Спілки українських підприємців, а у 2014-2016 роках – заступницею міністра аграрної політики та продовольства.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також