Новини    23 квітня 2018 11:18

Кабмін внес зміни до програми держпідтримки галузі тваринництва


До порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107, внесено зміни постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 285. Про це повідомляють у Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Згідно зі змінами, строк подання документів на отримання бюджетної дотації за утримання корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напрямку продуктивності подовжено з 1 квітня до 1 травня поточного року.

«Фізичним особам слід звернути увагу на зміну до пункту 9 Порядку, що дозволяє власнику тварини-фізичній особі отримати дотацію за утримання до тринадцятимісячного віку ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби, народженого у господарстві», – йдеться у повідомленні.

З питань проведення ідентифікації та реєстрації тварини – до державної установи ветеринарної медицини за місцем проживання або відокремленого структурного підрозділу Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» в області контакти якого ви можете знайти тут.

Також зміни стосуються співпраця з банками щодо держпідтримки галузі, відшкодування за будівництво тваринницьких ферм та переліку документів для отримання фінансової допомоги.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...