Новини    08 листопада 2023 12:08

Кабмін ухвалив рішення для продовження проєкту “е-Підприємець” на постійній основі


7 листопада Кабінет Міністрів України погодив проєкту “е-Підприємець” функціонувати на постійній основі. Всього послуга “е-Підприємець” включає 12 опцій, повідомляє Урядовий портал.

“Уряд продовжує курс на створення максимально зручних умов для започаткування та ведення підприємництва в Україні. Йдеться про можливість за допомогою кількох кліків на порталі “Дія” отримати цілий пакет послуг”, — зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, проєкт охоплює такі послуги як державна реєстрація фізособи-підприємця, реєстрація змін про ФОПа, повідомлення про використання єдиного рахунку, реєстрація платником єдиного податку або платником ПДВ, відкриття банківського рахунку.

“Таким чином ми прибираємо бюрократію, радикально заощаджуємо час людей, які хочуть розпочати та розвивати власну справу, оптимізуємо процес надання публічних послуг”, — відзначив очільник Уряду.

Протягом наступних трьох років уряд планує запустити 63 нових цифрових продукти.

Кабінет Міністрів України розширив перелік агротоварів, які підлягають ліцензуванню для експорту до пʼяти країн ЄС. Зміни було внесено до постанови №1466 “Про затвердження переліків товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2023 рік”.

Кабмін ухвалив нові правила для експорту аграрної продукції в умовах воєнного стану.

Маргарита Юзяк

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...