Новини / Фінанси     05 лютого 2020 12:23

Кабмін має компенсувати аграріям акциз на пальне – УЗА

Українська зернова асоціація зверталася листом до прем’єра з проханням компенсувати аграріям і судновласникам акциз на пальне.

Про це повідомляє пресслужба УЗА.

Українська зернова асоціація надіслала листа до прем’єр-міністра України Олексія Гончарука із закликом підтримати її позицію та сприяти імплементації Директиви 2003/96/ЄС стосовно компенсації судновласникам та аграріям вартості акцизного збору на пальне.

“З метою удосконалення механізму та розвитку судноплавства, Українська зернова асоціація підтримує розроблений законопроєкт України “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо імплементації Директиви ЄС 2003/96 в частині відновлення конкурентоспроможності судноплавства України на внутрішніх водних шляхах”, – сказано в листі УЗА до глави Кабміну.

Читайте: Автоматична індексація тарифів Укрзалізниці зробить їх непередбачуваними – УЗА

Законопроєктом передбачається компенсація сплаченого при здійсненні закупівлі пального акцизного податку судноплавними компаніями, за умови доведення використання пального для водного транспорту у каботажному плаванні на внутрішніх водних шляхах, крім випадків використання суден для особистих цілей.

Landlord раніше повідомляв, що УЗА хоче впливати на залізничну логістику у співпраці з УЗ та Deutsche Bahn.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також