Новини    19 грудня 2023 18:39

Італійський виробник алкоголю Campari Group почав перемовини про придбання французького коньячного дому Courvoisier

Courvoisier входить до так званої “великої коньячної четвірки” разом із Hennessy, Martell і Rémy Martin. Коньячний дім заснований у 1828 році Феліксом Курвуаз’є

Італійський виробник алкогольних напоїв Campari Group почав ексклюзивні перемовини з японською групою Beam Suntory про придбання французького коньячного дому Courvoisier, інформує liga.net.

В межах угоди Campari пропонує за Beam Holding France (100%-й власник Courvoisier) за $1,2 млрд, а також додаткову виплату в розмірі $120 млн у 2029 році, якщо компанія досягне певного рівня продажу у 2028 році. Угоду хочуть завершити у 2024 році після отримання необхідних погоджень у Франції.

Courvoisier входить до так званої “великої коньячної четвірки” разом із Hennessy, Martell і Rémy Martin. Коньячний дім заснований у 1828 році Феліксом Курвуаз’є.

Загальний обсяг продажів бренду Courvoisier у 2022 році становив близько $249 млн. Близько 60% продажів припалося на США, серед інших важливих ринків бренду – Велика Британія і Китай.

Довідка. Campari Group — італійська компанія, що працює з 1860 року в галузі брендованих напоїв. Виробляє алкогольні напої, вина та безалкогольні аперитиви. У портфоліо брендів компанії: Aperol, Appleton, Cinzano, горілка SKYY, Espolón, Wild Turkey, Grand Marnier, віскі Forty Creek.

Нагадаємо, засновник Luminar Technologies Остін Рассел викупив 82% акцій Forbes Global Media Holdings, материнської компанії відомого ділового журналу.

На початку березня Namsen Limited запропонувала раді директорів розглянути питання делістингу з Варшавської біржі та викупу акцій в інших акціонерів.

У Namsen, яка володіє 41,29% голосувальних акцій Kernel, вважають, що вихід на біржу у 2007 році не приніс агрохолдингу очікуваних вигод.

Власники 22% акцій агрохолдингу “Кернел”, 15 фінансових інвесторів — міноритаріїв, спочатку не підтримали делістинг компанії з Варшавської фондової біржі. Рада директорів агрохолдингу одноголосно підтримала пропозицію найбільшого власника та голови ради директорів Андрія Веревського про викуп акцій та делістинг компанії з Варшавської фондової біржі. Проте, частина акціонерів, які його не підтримують, вирішили об’єднати свої зусилля і зібрати збори.

Новини за темою:  524 мікропідприємства: як в Україні розвивається мала молочна переробка під час війни

10 травня стало відомо, що компанія Namsen Limited Андрія Веревського викупила 36% акцій агрохолдингу “Кернел”.

Внаслідок операції компанія Веревського збирається залишитися єдиним акціонером найбільшого агрохолдингу України.

Компанія Nestle в Україні у 2023 році інвестувала у свої фабрики близько 200 млн грн, фокусуючись на безпеці працівників — на додачу до раніше оголошених $45 млн, що вкладаються у будівництво нової фабрики у Смолигові на Волині.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...