Новини / Техніка     28 квітня 2023 09:11

Італія допоможе Україні відремонтувати сільськогосподарську техніку


Всеукраїнська Аграрна Рада за підтримки Міністерства аграрної політики України та Міністерства сільського господарства Італії, підписала меморандум про співпрацю з аграрними асоціаціями Coldiretti та Filiera Italia.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства агрополітики України.

Згідно з документом, передбачається допомога Україні в процесі розмінування земель сільськогосподарського призначення та відновлення постраждалої сільгосптехніки, а також підтримка виробництва біоенергетики та реалізація використання новітніх технологій вирощування сільськогосподарських культур та обробки полів.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Заступник міністра аграрної політики України з питань цифрового розвитку Денис Башлик зазначив, що Італія – це країна з найбільшою доданою вартістю у сільському господарстві в Європі.

“Італійські напрацювання у розвитку глибокої переробки в агропромисловому комплексі − вражають. Україні необхідний такий досвід, він стане важливим кроком у відновленні всього агросектору”, − сказав він.

Роль італійських компаній у галузі сільського господарства, агропромисловості та механізації сільського господарства матиме вирішальне значення у відновленні та зміцненні економічних відносин з Україною, що є обопільним інтересом двох країн.

Coldiretti об’єднує 1,6 мільйона фермерів і має абсолютну більшість компаній, що працюють в італійському сільському господарстві, близько 70% членів торгово-промислових палат є представницькими організаціями.

Нагадаємо, в Італії працюють над тим, щоб зробити порти Трієста та Венеції логістичною та портовою платформою для України на тлі блокування росіянами Чорного моря.

Антимонопольні органи ухвалили придбання Hapag-Lloyd міноритарного пакета акцій Spinelli Group. Контейнерний перевізник Hapag-Lloyd закрив угоду щодо придбання 49% акцій одного із найбільших транспортних операторів Італії.

Італійський перевізник ро-ро вантажів, група компаній Grimaldi, розмістила замовлення на будівництво п’яти суден для перевезення автомобілів (PCTC). Судна побудують у Китаї, на корабельній Цзянсу (Jiangsu, входить до China Merchants Heavy Industry). Контракт передбачає опціон на будівництво ще п’яти аналогічних суден. Вартість контракту з урахуванням опціону становить 1 млрд євро.

В Італії схвалили проєкт будівництва плавучого ЗПГ-термінала біля узбережжя Равенни у верхній частині Адріатичного моря. Загалом у проєкт інвестують майже 1 млрд євро.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також