Новини / Інвестиції     02 березня 2024 13:16

USAID компенсує для органічних виробників до 90% вартості сервісних послуг


Орган сертифікації органічного виробництва “Органік Стандарт” за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО запроваджує програму фінансової підтримки для мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП) у вигляді компенсації до 90% вартості послуг з сертифікації, контролю експортних відвантажень, лабораторних досліджень та видачі експортних сертифікатів.

Про це повідомляє Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Програма сфокусована для виробників органічної продукції, які збираються просувати на експорт продукцію зернових та олійних культур.

“Це шанс допомогти органічним виробникам у складні часи виробництва та розширити горизонти експорту вітчизняної органічної аграрної продукції”, – коментує Tетяна Гетьман, директорка департаменту.

Програма діятиме до кінця 2024 року.

Заповнити заявку для отримання сервісних послуг “Органік Стандарт” можна за посиланням: https://bit.ly/3wy2nTx.

Нагадаємо, програма USAID АГРО надасть до 5,6 млн грн фінансування для реалізації субгранту, метою якого є запобігання проявам корупції у сфері земельних відносин та захист прав землевласників і землекористувачів.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) передало Україні 57 когенераційних газопоршневих установок (КГУ) потужністю від 50 кВ до 1500 кВ.

Проєкт USAID “Економічна підтримка України” закупив 50 сучасних вагонів-хоперів для потреб “Нібулон”. Вагони виготовлятимуть на львівському заводі “Карпати”.

USAID АГРО завершила передачу фермерам мінеральних добрив і насіння соняшника та кукурудзи. Допомогу отримали 8223 агровиробники у 15 регіонах країни.

Дві організації водокористувачів отримали по 18 мільйонів гривень кожна від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) для модернізації зрошувальних систем.

Corteva та Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) розпочали співпрацю для підтримки українських фермерів. Передбачається, що завдяки цій співпраці USAID і Corteva Agriscience сприятимуть досягненню спільних цілей щодо розширення доступу фермерів до сировини, фінансування та зберігання зібраного врожаю, передає пресслужба компанії.

Новини за темою:  Україна запускає новий інвестфонд для стратегічних галузей: енергетика, агро, ІТ та медицина у фокусі

Агрохолдинг ІМК нещодавно отримав від USAID два телескопічні навантажувачі Massey Ferguson TH.7038, інформує пресслужба USAID Ukraine.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Матеріали по темі