Новини / Трейдинг     06 лютого 2019 14:23

Євросоюз планує розширити квоти на українське м’ясо

За словами керівника сектора сільського господарства Представництва ЄС в Україні, Євросоюз планує розширити квоти на поставки з України яловичини, свинини та продукції птахівництва.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

На засіданні аграрного комітету Верховної Ради Крістіан Бен Хелл, керівник сектора сільського господарства Представництва ЄС в Україні, відзначив зростання українського агропродовольчого експорту в ЄС на 32% після вступу в силу Угоди про асоціацію Україна – ЄС.

ЧитайтеЗ настанням року Жовтого кабана екологи закликають китайців відмовитися від свинини

За словами Крістіана Хелла, щоб ще збільшити можливість виходу української продукції на європейський ринок, Євросоюз планує розширити квоти на експорт з України яловичини, свинини та продукції птахівництва.

Також представник ЄС наголосив на важливості законопроекту №9162  «Про основні засади державної аграрної політики та державної політики сільського розвитку», відзначивши, що він стане юридичною підставою для фінансової підтримки Євросоюзом сільських територій в Україні.

Landlord раніше повідомляв про те, що Україна вже використала всі квоти на експорт меду, яблучного та виноградного соків, а також а також основну і додаткову квоти на кукурудзу.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також