Новини / Інвестиції     22 вересня 2021 07:00

Європейський підрозділ МХП побудував 7 нових майданчиків для вирощування бройлерів у Сербії


Європейський підрозділ агрохолдингу МХП – Perutnina Ptuj – побудував сім нових майданчиків для вирощування бройлерів в Бачка-Топола, Сербія.

В будівництво комплексу було інвестовано понад 4,5 млн євро, а початок експлуатації дозволить створити 30 нових робочих місць. Потужність першого етапу — 2 мільйони бройлерів на рік.

Нові потужності з вирощування птиці обладнані найсучаснішими системами вигодівлі та гарантують повну біологічну безпеку птиці. Моніторинг усіх ключових параметрів на таких майданчиках є точним і безперервним за допомогою повністю автоматизованих систем управління. Вони обладнані технологіями для моніторингу росту тварин, а також температури та вологості повітря.

Читайте: Верховна Рада може позбавити пільг виробників курятини

“Сербія — найбільший ринок Perutnina Ptuj на Балканах. І запорукою успіху є комплексне управління виробничим ланцюгом “від поля до виделки”. Тому було прийнято рішення інвестувати у власну виробничу інфраструктуру в Сербії, щоб отримати важливу конкурентну перевагу і керувати всім циклом виробництва для стабільних та якісних постачань клієнтам. Відкриття семи нових майданчиків з вирощування птиці — це лише початок інвестиційного циклу. Наступний крок — відкриття додаткових потужностей для розвитку сільськогосподарських потужностей на території Бачка-Топола”, — додали у компанії.

Раніше Landlord повідомляв, що МХП Косюка повертає Нашу Рябу на полиці.

Джерело: ukrinform

Наталія Софієнко, Landlord

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також