Новини / Інвестиції     13 жовтня 2021 16:52

Європейська компанія створить фонд для бажаючих інвестувати в вино і сир

Компанія Amundi залучити до € 200 млн для фонду

Найбільший в Європі керуючий активами Amundi планує залучити до € 200 млн ($ 231 млн) для фонду, який буде вкладати в виробників вина, сиру і шинки.

В Парижі компанія Amundi робить ставку на продовження зростання ринку італійських делікатесів і виноробства, обсяг якого становить 6,4 мільярда євро. В останні роки галузь зіткнулася з труднощами, оскільки пандемія змусила закрити ресторани і готелі, а Brexit також додав складності для виробників, які бажають експортувати продукцію з Європи до Великобританії.

Читайте: До кінця цього року оголосять аукціони з приватизації двох великих портів

У документі показано, що хоча фонд буде розміщувати більшу частину свого капіталу в Італії, у нього є можливості для підтримки виробників продуктів харчування і напоїв в знаменитих виноробних країнах, таких як Франція та Іспанія. Його чистий прибуток складе від 5% до 5,5%.

Вироблені виробниками сир, шинка і вино, вартість яких з віком підвищується, будуть використовуватися в якості застави по позиках. “Очікується, що товарно-матеріальні запаси будуть знаковими продуктами італійської харчової промисловості і, як такі, можуть бути продані на відкритому ринку в разі несприятливого сценарію”, – йдеться в документі.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв, що американська компанія інвестує $170 млн у будівництво нового логістичного центру на Київщині. 

Джерело: Bloomberg

Наталія Софієнко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також