Новини / Інвестиції     27 січня 2022 07:45

ЄС інвестує €6,5 млрд в економіку України

Також у Єврокомісії шукають можливість за чинною угодою поглибити співпрацю у деяких сферах, зокрема в цифровій

Європейський Союз виділить 6,5 млрд євро інвестицій для підтримки економіки України. Про це повідомив єврокомісар з розширення та сусідства Олівер Варгеї під час візиту в Київ.

“Сьогодні в Києві разом із президентом Зеленським я підтвердив постійну прихильність ЄС до суверенітету і територіальної цілісності України і соціально-економічної стійкості. Ми мобілізуємо до 6,5 млрд євро інвестицій для підтримки економіки, відновлення, зростання, починаючи з п’яти ключових проєктів”, – йдеться в повідомленні. Які саме проєкти – не уточнюється.

Також у Єврокомісії шукають можливість за чинною угодою поглибити співпрацю у деяких сферах, зокрема в цифровій. Підготувати рекомендації для подальшого впровадження Угоди про асоціацію планують до наступного саміту Україна-ЄС.

“Україна – близький сусід і ключовий партнер для ЄС. Водночас ситуація в і навколо України продовжує викликати велике занепокоєння і перебуває дуже високо на нашому порядку денному. ЄС продовжує рішуче підтримувати суверенітет, територіальну цілісність України. Ми також дуже чітко засуджуємо нещодавні кібератаки, і прихильні до того, щоб посилити нашу підтримку, щоб посилити кіберстійкість України”, – додав Варгеї на пресконференції.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв, що в 2020 році в біоенергетику України інвестували €2 млрд.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також