Новини / Інтерв'ю     06 листопада 2020 12:20

Як отримувати високі врожаї на пісках та торфовищах — досвід Перлини Турії

В ексклюзивному інтерв’ю Landlord генеральний директор компанії Володимир Яренчук розповів про свій шлях побудови успішного диверсифікованого агробізнесу

Володимир Яренчук, засновник ФГ «Перлина Турії», 13 років тому вклав зароблені у Німеччині кошти в село, яке вважалося неперспективним. Він створив повністю нову виробничу інфраструктуру господарства, а місцеві мешканці отримали високооплачувані робочі місця. Сьогодні сюди приїжджають численні делегації — вивчати досвід ефективного тваринництва та рослинництва.

Незважаючи на те, що на більшості полів агрокомпанії — малородючі піщані та торф’яні ґрунти, «Перлина Турії» впевнено посідає провідні місця за врожайністю у регіоні.

Тут збирають до 13 т/га кукурудзи, 7–8 т/га пшениці, 4–4,5 т/га озимого ріпака, 3–3,5 т/га соняшника. Запорукою цього стало сміливе впровадження сучасних технологічних рішень за підтримки провідного агрономічного партнера господарства — компанії «UKRAVIT».

Читайте: Олена Покотилова: Політ мрії

Так само успішний у «Перлині Турії» і тваринницький напрям. Тут отримують в середньому 10 500 л молока на одну корову на рік, причому майже все воно спрямовується на виготовлення елітної продукції.

Як ми переконалися під час розмови з Володимиром Арсентійовичем, керівник «Перлини Турії» не збирається зупинятися на досягнутому і планує реалізувати нові виробничі та соціальні проєкти.

«Забезпеч людині нормальні умови праці та гідну зарплатню — і вона нікуди не поїде, буде працювати вдома. Роботи ж у нас не бракує. Мені самому доводиться працювати по 16 годин на добу. Навіщо це мені? Хочу, щоб після мене залишилося щось справді добре та вартісне», — каже він.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав про Володимира Яренчука: Довіра у нашій справі має визначальне значення

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також