Новини / Фінанси     17 квітня 2019 15:07

Як отримати компенсацію вартості будівництва елеваторів: покрокова інструкція

У 2019 році аграрії мають можливість безповоротно отримати від держави компенсацію 30% вартості будівництва та реконструкції підприємств зі зберігання і переробки зерна, в тому числі й обладнання. Заявки можна подавати до 5 травня, до 5 вересня та до 5 грудня.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Держпрограма часткового відшкодування агровиробникам вартості будівництва та реконструкції підприємств зі зберігання і переробки зерна передбачає надання фермерам компенсації 30% вартості об’єкта, зокрема вартості обладнання на безповоротній основі, тричі на рік.

Читайте: Кількість весняних опадів найменша за останні 15 років. Як позначиться це на врожайності зернових

Щоб отримати кошти, агропідприємці мають:

  • завершити у 2019 р. етап будівництва та реконструкції об’єкта;
  • подати повідомлення про намір отримати часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкції об’єктів зі зберігання та переробки зерна до 1 квітня, до 1 серпня та до 1 листопада 2019 р.;
  • заповнити заявку та підготувати документи, з переліком яких можна ознайомитися на спеціальному сайті Мінагрополітики, який присвячено дотаціям;
  • подати (в паперовому вигляді!) до 5 травня, до 5 вересня, до 5 грудня комісії Мінагрополітики заявку та документи.

Кошти Уряд перерахує на рахунок, відкритий у банку.

Як повідомляв Landlord, у 2019 р. агровиробникам дозволено купувати вагони-зерновози із можливістю отримувати за них 25% компенсації з держбюджету. При цьому обов’язковою умовою є застосування вагонів для перевезення лише власного зерна, здавати їх в оренду одержувачі компенсації не можуть.

Читайте також