Новини / Кейси     22 липня 2021 10:34

Як автоматизувати процес продажів техніки. Кейс компанії АСТРА

Провідний постачальник сільськогосподарської техніки — «Агробудівельний альянс «АСТРА» — впровадив CRM-систему Creatio для автоматизації процесів продажів

«Агробудівельний альянс «АСТРА», один з найбільших постачальників і сервісних операторів сільськогосподарської техніки в Україні, автоматизував процеси продажів за допомогою CRM-системи Creatio. Проєкт став першим етапом оптимізації усього контуру взаємодії з клієнтами — від залучення до повторних продажів і постобслуговування. З деталями впровадження можна ознайомитися в матеріалі, який «АСТРА» підготувала спільно з виробником Creatio, компанією Terrasoft Ukraine, та інтегратором Sales’Up.

Передумовою для впровадження CRM-системи стала потреба «АСТРА» ефективно управляти величезним масивом даних. База включає інформацію про асортимент, що нараховує десятки брендів і сотні найменувань продукції, а також про клієнтів — великих землевласників, господарства, сільськогосподарські компанії по всій країні. Раніше для цих завдань менеджери та керівники використовували 1С, Excel та особисті записи, що ускладнювало стратегічне планування продажів, контроль та аналіз роботи відділу.

Читайте: Володимир Онищук: Для фінансування першого етапу ринку землі знадобляться $2–4 млрд

Автоматизація процесів за допомогою CRM-системи дозволила створити єдиний простір для зберігання та обробки всієї інформації, оптимізувати візитну діяльність та організацію демотурів, удосконалити планування продажів, а також контроль та аналіз роботи команди. У компанії планують і далі масштабувати систему — наступними етапами стануть автоматизація управління мотивацією співробітників та оптимізація роботи сервісного відділу.

«Ми досить довго і ретельно вибирали CRM-систему та інтегратора: пів року вивчали різні пропозиції та спілкувалися безпосередньо з тими гравцями ринку, які вже реалізували подібні проєкти в нашій галузі. У результаті ми дійшли висновку, що Creatio володіє найбільш придатною для нас функціональністю. Також нас підкупило те, що інтегратор Sales’Up говорив з нами однією мовою і запропонував найбільш відповідне вирішення наших завдань», — наголосив Роман Ковальчук, директор з розвитку «Агробудівельного альянсу «АСТРА».

Зазначимо, що Terrasoft Ukraine є провідним виробником корпоративного програмного забезпечення класу low-code, BPM і CRM і входить до міжнародної групи компаній Creatio, штат якої налічує понад 600 співробітників, а клієнти представлені у більше ніж 110 країнах світу. Sales’Up — IT-компанія, що займається реалізацією проєктів з автоматизації бізнес-процесів, а також розробкою продуктів на платформі Creatio.

Раніше Landlord розповідав, про чотири переконливі аргументи на користь використання мобільних ваг

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також