Новини / Фінанси     06 грудня 2018 17:41

Хто з аграріїв отримає дотації на будівництво

Фермери України вже витратили 75% бюджетних коштів, що отримали на часткове відшкодування вартості збудованих об’єктів. Використано майже 959 млн з 1,2 млрд. Дотації  отримають 15 підприємств.

Про це повідомляє УНН.

За даними Міністерства агрополітики, дотації за програмою “Часткове відшкодування вартості збудованих об’єктів” будуть направлені ТзОВ “Прогрес”, ТОВ “Генетік-Інвест”, ПОП “Урманське”, ПП “Аграрна компанія 2004”, ТОВ “МВК “Єкатеринославський”, ТОВ “ПК Дніпровський”, СФГ “Мечта”, ТОВ “Вінницька птахофабрика”, ТОВ “ДФУ Агро”, ФГ “Персей Агро”, ТОВ “Селекційний центр свинарства”, ФГ “Агротрейд-2006”, ТОВ “Марлен-КД”, ТОВ “Агро-Рось”, ТОВ “Кищенці”.

Читайте: Рада внесла зміни щодо використання аграріями держпідтримки

Всього на цю програму з держбюджету виділено 1200 000,0 тисяч гривень. З них вже освоєно аграріям 958 690,30 тис грн. В основному ці кошти використовуються на реконструкцію та будівництво на підприємствах.

Як повідомляв LANDLORD, у бюджеті-2019 закладено 6 млрд грн на дотації сільському господарству. Однак програми розроблено так, що малий та середній бізнес не може скористатися ними на практиці.

Фото: respectum.com

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також