Новини / Рослинництво     21 грудня 2018 09:53

Грибки не зникають: Україна відповіла Індонезії щодо “прожарки” пшениці

Українська зернова асоціація (УЗА) запропонувала робити термообробку української пшениці на підприємствах-імпортерах в Індонезії. Термінали в портах України не мають такої технічної можливості. До того ж, експеримент показав, що після термообробки грибки не зникають, а якість пшениці зменшується. 

Про це повідомляє прес-служба УЗА.

В.о. виконавчого директора УЗА Сергій Іващенко зазначає, що асоціація запропонувала Індонезії робити термообробку на борошномельних підприємствах-імпортерах, які згодні приймати пшеницю з України без “прожарки”. Адже в процесі переробки зерно там все одно проходить термообробку. А в українських портах на терміналах немає технічної можливості це робити. Але якщо б і була, то повне зникнення грибків гарантувати неможливо. 1% грибків, які можуть вижити після обробки, за час транспортування товару до Індонезії (біля місяця), знову заразять пшеницю на 100%.

Читайте: Інвестиції в український агросектор: за 9 місяців – 60 млрд

Фітосанітарна асоціація України провела експеримент – прожарила невелику кількість пшениці. Результат був наступним:

  • після термообробки грибки Tilletia, через які Індонезія і висунула вимоги “прожарки” зерна, нікуди не зникли,
  • за спеціальних умов лікування стрімке зростання грибкового міцелію може зменшитися, але потенціал розвитку фітопатогенів зберігається;
  • надвисока температура негативно впливає на зерно пшениці, фізичні та хімічні показники якості, вміст сирого протеїну, клейковини та глютену знижується.

Як повідомляв LANDLORD, на засіданні Генеральної асамблеї IGTC Україна підняла питання скасування вимоги Індонезії термічно обробляти українську пшеницю й отримала підтримку міжнародної зернової спільноти.

Читайте також