Новини / Політика     05 листопада 2019 09:38

Гончарук захищатиме бізнес: прем’єр очолив урядову комісію

Створену в жовтні урядову комісію з питань захисту бізнесу очолив прем'єр-міністр Олексій Гончарук. Комісія покликана поліпшити бізнес-клімат в Україні та сформувати умови для залучення інвестицій шляхом захисту бізнесу від незаконного впливу представників влади.

Про це повідомляє Економічна правда.

У разі виявлення порушення норм законодавства з боку представників держорганів, органів місцевого самоврядування та посадових осіб комісія матиме право ініціювати притягнення їх до відповідальності.

Читайте: На держпідтримку аграріїв виділять 8,48 млрд грн: хто отримає гроші

Загалом до складу комісії ввійдуть 10 осіб, серед яких зокрема заступник міністра юстиції, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, заступник голови МВС, заступник директора ДБР.

Відзначено, що комісія має розробити вимоги до звернень (скарг). Передбачається, що звернення попередньо, до розгляду комісією, оцінюватиме бізнес-омбудсмен (протягом щонайбільше 3 робочих днів). Далі їх розглядатиме комісія. Рішення (за необхідності) публікуватимуть на офіційному сайті КМУ.

Як повідомляв Landlord, 16 жовтня Кабінет міністрів України на своєму засіданні створив комісію з питань захисту бізнесу, яка аналізуватиме стан справ та причини виникнення в підприємців проблем у процесі реалізації держполітики.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також