Новини / Техніка     27 грудня 2018 13:36

Геть бур’яни: полільник FarmWise замінить людину та гербіциди

Американська компанія FarmWise презентувала автономного полільника бур'янів овочевих культур, який вириває бур'яни з корінням. Керує агрегатом оператор та частково служба з основного центру компанії. Нова машина має допомогти аграріям зекономити на гербіцидах, а також на робочій силі.

Про це повідомляє інтернет-ресурс Зерно.

Полільник бур’янів овочевих культур імітує рухи людини, яка користується мотикою, вириває та викидає бур’яни. За даними розробників, з допомогою нової машини аграрії зможуть зекономити на гербіцидах, а також на робочій силі. Адже зараз виробники бідкаються, що культури скоро стануть стійкими до гербіцидів.

За словами генерального директора FarmWise Себастьяна Бойера, зараз однією машиною керує частково оператор, а частково “телеопераційна служба” з основного центру. Однак у компанії мають надію, що вже у 2019 році вони зможуть покращити технологію управління – оператор самостійно зможе керувати кількома установками одночасно.

Читайте: Біопаливо з водоростей і салат у невагомості: прогресивне рішення від Алана­Еко

FarmWise наразі планує продавати не самі машини, а послуги з прополювання.  Себастьян Бойер говорить, що орієнтуються вони на великих аграріїв, які вирощують брассіку, зелень, салат латук, цвітну капусту, капусту, броколі, селеру. Коли така машина з’явиться в Україні – поки що не відомо.

Як повідомляв LANDLORD, компанія Degelman створила машину Rock King 9600, що збирає каміння на полі, полегшуючи роботу іншому сільгосптранспорту.

Фото: zerno-ua.com

Читайте також