Агролайф    21 грудня 2018 18:02

Спеціальний агрегат чи кремезні хлопці: а як ви збираєте на полі каміння

Компанія Degelman створила машину Rock King 9600, що збирає каміння на полі, полегшуючи роботу іншому сільгосптранспорту. Це найбільший агрегат-збиральник каміння, який виготовила компанія за свою історію.

Відео з великою жовтою установкою, що поглинає каміння, розмістив користувач Interesting Engineering.

Як зазначає виробник, решітка агрегата – 8 футів (майже 2 метри), ківш – обсягом 5 кубічних ярдів (біля 4,5 м куб). У компанії стверджують, що збиральники каміння від  Degelman довговічні – агрегати, виготовлені 55 років тому, й досі працюють.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

This rock-picking machine uses its high dump and high bucket capacity features to outperform all others via Degelman Industries

Публикация от Interesting Engineering (@interestingengineering)

Читайте: Як аграрію скласти план на 2019 рік: визначаємо цілі та задачі

Не всі коментатори оцінили техніку. Під постом посипався шквал критики. В основному люди писали, що такий агрегат підійде лише для великої площі, всипаної камінням. Дехто наполягав, що можна знайти дешевший спосіб очистити поле, зокрема, найняти кількох кремезних хлопців:

“Який у ній сенс? Вона збирає каміння, щоб викинути його?”

“Якщо у вас немає земельної ділянки розміром з місто, де купа акуратних камінців, розміщених як солдати, ця машина може здатися непотрібною. Можливо, дешевше найняти кількох хлопців, щоб зібрали каміння, якщо вони справді вас турбують. Але ок, припустимо, ви купили цю машину і очистили ваше поле від каміння. Що будете робити далі з цим величезним жовтим агрегатом? Чекатимете доки нові метеорити не впадуть на ваше поле?”.

А як ви очищаєте своє поле від каміння?

Як повідомляв LANDLORD, у Китаї побудували сонячну електростанцію у формі величезної панди.

Фото: degelman.com

Ще немає новин у цій стрічці ...