Новини / Тваринництво     29 січня 2019 13:33

На Тернопільщині корови дають найбільші надої молока

У селі Скорики на Тернопільщині на фермерському підприємстві «Україна» встановили рекордні надої молока. За минулий рік одна корова в середньому дала 10 765 кг молока. Для порівняння по Україні ця цифра майже вдвічі нижча – 6 054 кг на рік.

Про це повідомляє видання «Доба».

У господарстві надають перевагу коровам голштинської породи, які імпортують з Німеччини. Вони вже на початку під час роздоювання можуть давати до 40 кг молока на день.

Задля селекції та подальшого розведення теличок спеціальну сперму купують з канадських лабораторій. Стверджують: імпортний продукт гарантує на 90% народження теличок.

ЧитайтеФермерам порадили прискорити інвентаризацію худоби, щоб отримати дотації

Для збільшення продуктивності корів на підприємстві використовують спеціальне збалансоване харчування. Працівники забезпечують висококласний догляд та умови утримання. Усе це разом дає змогу отримувати більше 45 тонн молока на добу.

Сьогодні на підприємстві 1140 тварин. 2018-го здали новий тваринницький комплекс на 1200 місць. У найближчому майбутньому планують збільшити виробництво.

Як раніше повідомляв Landlord, українські виробники мають потенціал наростити на 20% експорт голштинської породи корів та щороку продавати за кордон понад 5 тис. тварин. Для цього необхідно прийняти правки до закону «Про племінні ресурси». Це розширить експортні можливості для малих фермерів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також