Новини / Логістика     24 вересня 2023 11:37

Hapag-Lloyd хоче впровадити супутниковий інтернет від Starlink на всьому флоті суден

Окрім приватного використання, Hapag-Lloyd бачить потенціал використання високошвидкісного інтернету для віддаленого обслуговування та огляду суден

Hapag-Lloyd оголосив про плани впровадити супутниковий широкосмуговий сервіс Starlink від компанії SpaceX на всьому флоті суден. Компанія проводить пілотні випробування системи Starlink на чотирьох контейнеровозах вже з травня місяця, пише ЦТС.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Мережа супутників Starlink забезпечує високу пропускну здатність до 250 мегабітів за секунду, забезпечуючи безперебійні відеоконференції, потокове відео та доступ до інтернету для членів екіпажу з високою швидкістю.

Окрім приватного використання, Hapag-Lloyd бачить потенціал використання високошвидкісного інтернету для віддаленого обслуговування та огляду суден.

Компанія планує завершити закупівлю обладнання та встановлення антен до кінця 2023 року, а на початку 2024 року поступово вводити сервіс на своєму флоті.

Використання супутникового широкосмугового сервісу Starlink від SpaceX на флоті Hapag-Lloyd сигналізує про значний прогрес у морському зв’язку.

Використання високошвидкісного інтернету на борту змінить комунікації, підвищить благополуччя моряків та створить можливості для віддаленого обслуговування та оглядів суден, — пояснили у компанії.

Довідка. Hapag-Lloyd — п’ята контейнерна лінія світу. Згідно з актуальними даними Alphaliner, компанія контролює 6,8% світового ринку морських контейнерних перевезень. Активний флот перевізника становить 249 суден (120 власних) місткістю 1,773 млн TEU (1,102 млн TEU).
Контейнерна місткість Hapag-Lloyd становить близько 2,8 млн тонн, включаючи один з найбільших та найсучасніших парків рефрижераторних контейнерів. Загалом 123 лінійні сервіси по всьому світу забезпечують швидке та надійне сполучення між більш ніж 600 портами на всіх континентах. Пріоритетними ринками оператора є Атлантика, Північна та Південна Америки. Штат компанії складається з більш ніж 13 тис. співробітників, які працюють у 395 офісах у 131 країні світу.

Нагадаємо, антимонопольні органи ухвалили придбання Hapag-Lloyd міноритарного пакета акцій Spinelli Group. Контейнерний перевізник Hapag-Lloyd закрив угоду щодо придбання 49% акцій одного із найбільших транспортних операторів Італії.

Німецька контейнерна лінія Hapag-Lloyd AG у січні-вересні 2022 року збільшила чистий прибуток порівняно з аналогічним періодом минулого року у 2,5 раза — до €13,8 млрд.

Hapag-Lloyd виявив інтерес до придбання південнокорейського перевізника HMM.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також