Новини / Рослинництво     24 січня 2022 16:33

Ґудвеллі Україна зібрала рекордний врожай

Під час збору урожаю цього року вдалося виконати заплановане, і навіть перевиконати

2021 рік став рекордним за показниками врожайності, зокрема для «Ґудвеллі Україна», яка отримала найкращі показники за весь час діяльності. Про це повідомляє пресслужба «Ґудвеллі Україна».

Зазначається, що новий урожай зібрали вчасно. До того ж для 2021 року відзначається висока якість урожаю, що дозволило отримати пайовикам вищу оренду плату у натуральній формі за земельну ділянку.

«Під час збору урожаю цього року вдалося виконати заплановане, і навіть перевиконати. Не менш важливим фактом є те, що урожай зібрали вчасно. Нерідко через несприятливі погодні умови жнива затягуються і польові роботи закінчуються восени, коли уже дощить або навіть бувають морози. Цьогоріч погода була чудовою, і ми швидко впорались. Щоправда, у першій половині жнив випало досить багато дощів», — йдеться в повідомленні.

З урожайності чотирьох культур — озимий ячмінь, озима та яра пшениця, а також соя, відділ рослинництва встановив рекорди за всю історію діяльності компанії.

Довідка. У компанії минулого року вдалось зібрати кукурудзу з урожайністю 9,7 т/га, сою — 3,7 т/га, ярий ячмінь — 6,1 т/га, яру пшеницю — 4,7 т/га. Врожайність озимого ячменю на полях компанії склала 7,9 т/га, озимої пшениці — 7,3 т/га, озимого ріпаку — 3,7 т/га.

Раніше Landlord повідомляв, що в Україні зібрали рекордний урожай гречки.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також