Новини    15 червня 2018 15:01

Гройсман закликав аграріїв активніше брати участь у програмах держпідтримки


Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав аграріїв активніше брати участь у цьогорічних програмах державної підтримки, адже вони дозволяють суттєво здешевити виробничий процес і направити ресурс у розвиток, отримати нові можливості зростання. Про це Глава Уряду сказав під час урочистостей з нагоди Всеукраїнського дня поля й саду, що відкрився на Тернопільщині. Глава Уряду перебуває в області з робочою поїздкою.

«Цього року ми компенсуємо 25% вартості сільгосптехніки, маленьким фермерам – 40%. Ми надаємо пріоритет розвитку тваринництва – 2500 грн за теля віком до 13 місяців для домашніх господарств. Також держава компенсує 25-30% вартості будівництва тваринних комплексів. Ми хочемо допомогти вам!» – зазначив Володимир Гройсман.

На його думку, для активного виходу на світові ринки фермери мають створювати додану вартість на свою продукцію.

«У першому кварталі економіка України зросла на 3,1%, відбулося 49-відсоткове зростання експорту агропродукції. Це означає, що на світових ринках чекають нашу продукцію. І ми також повинні створювати додану вартість», – додав Глава Уряду.

Прем’єр-міністр наголосив, що всі програми підтримки, запроваджені передусім цього року, направлені на зростання поголів’я, насичення ринку продукцією українського виробництва, створення потужного сектору переробки сировини.

«Я тут, щоб підкреслити важливість вашої праці, – сказав Глава Уряду аграріям. – Україна має стати економічно сильною державою, тоді ми вирішимо багато проблем, які накопичилися десятиріччями. І в цьому завданні роль АПК є дуже важливо. Для цього ми запроваджуємо справедливі інструменти чесної підтримки тих, хто працює на агроринку, просуває нашу продукцію за кордон та створює робочі місця».

Також, під час урочистостей з нагоди Всеукраїнського дня поля й саду, Гройсман поспілкувався з представниками великих агровиробництв області, а також відвідав родину Чиканівських, яка бере участь у програмі надання державної допомоги на молодняк.

«Для мене головне, щоб підтримка Уряду була ефективна. Я завжди поважав людей праці і конкретного результату, якими ви є. Ви можете на мене розраховувати», – сказав Глава Уряду голові родини Петру Чиканівському.

Раніше, як повідомляв LANDLORD, скористатись програмою державної підтримки компенсації 80% вартості саджанців з початку року вирішили 150 садівників. Вони вже отримали 100 млн грн та 200 млн грн — прогнозний обсяг заявок, який очікується восени.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...