Новини    27 листопада 2022 20:17

Франція надасть Австрії вагони для перевезення українського зерна

Першу партію з 25 зерновозів для української агропродукції передали вже наприкінці жовтня

Французька лізингова компанія Ermewa передасть австрійській Rail Cargo Logistics 200 новітніх вагонів-зерновозів для перевезення збіжжя з України.

Нові вагони моделі Tagnpps спеціально розроблені для перевезення сільськогосподарської продукції. Їхній максимальний обʼєм становить 95 кубометрів, вантажопідйомність — 69,7 тонни. Усі вагони будуть оснащені пристроями GPS і придатні для цифрового автоматичного зчеплення (DAC), повідомляє usm.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Вагони мають певні інноваційні функції. Наприклад, дах і люки були оптимізовані для кращого зберігання продуктів. Крім того, вагони Ermewa мають ергономічну систему відкривання даху. Вона розташована на рівні землі, а отже відпадає необхідність підійматися на дах. Це нівелює ризик ураження електричним струмом або падіння.

Першу партію з 25 зерновозів для української агропродукції передали вже наприкінці жовтня, а до кінця 2023 року надійде ще 175.

Нагадаємо, на аукціонах щодо відправлень вагонів філії “ЦТЛ” Укрзалізниці спостерігається падіння активності та зниження ставок. Про це йшлося в ході наради представників УЗ з учасниками зернового ринку 13 жовтня, інформує Rail.insider.

Раніше Міністерство інфраструктури України погодилося з пропозицією “Укрзалізниці” про підвищення тарифів на перевезення вантажів на 70%.

Натомість у червні та липні “Агропросперіс” закупив 20 зерновозів TAD AGRO 55-3.

Попри всі заходи з покращення зернової логістики, весь об’єм зернових та олійних вивезти у бажані терміни не вдасться. Експорт буде розтягнений у часі, тому потрібно працювати над можливостями довгострокового зберігання продукції. По це заявив перший заступник міністра агрополітики Тарас Висоцький.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...